Reklamní tašky

Reklamní tašky s potiskem

Nad 100 kusů nabízíme slevy a individulání ceny. Pro získání ceny vyplňte výše uvedený poptávkový formulař. Obratem Vám zašleme cenovou kalkulaci na míru.

Dodáváme kvalitní látkové tašky s potiskem

Bavlněné tašky, neboli nákupní tašky se staly v poslední době vyhledávaným a osvědčeným reklamním produktem. Důvodů je hned několik, ale ten nejdůležitější, že je nikdo nevyhodí, ale denně jsou používány k drobným nákupům. Naše firma se již několik let specializuje na dodávky kvalitních reklamních tašek s potiskem. Nejpoužívanější jsou bavlněné tašky ze 100% bavlny v gramáž 140 o rozměr 38 x 42 cm. Dodací termíny jsou od 2 do 14 dnů. V našem e-shopu si můžete vybrat z široké škály dodávaných tašek.

VSTOUPIT-DO-ESHOPU

několik našich referencí látkových tašek s potiskem

 

Tašky šité na zakázku s celoplošným potiskem

Na zakázku šijeme nestandardní rozměry a střihy, včetně všitého boku, nebo dna v různých barevných kombinacích materiálu. Výhodou tašek šitých na zakázku je především možnost celoplošného potisku, na přířezy následné sešití. Tím docílíme celoplošného potisku, nebo další efektů. Šité tašky nabízíme v gramážích 140 gr/m2, 240 gr/m2 a 280 gr/m2. Dodací termíny od 1-3 týdnů v závislosti na počtu kusů a náročnosti provedení.

 

Technologie potisku

Tašky potiskujeme výhradně technologií sítotisku. Sítotisk je po staletí nejkvalitnější a nejstálejší technologie potisku textilu. Zaručuje stálobarevnost a jemnost potisku. K potisku textilu používáme kvalitní plastizolové a vodové barvy od předních světových výrobců. Dbáme na přesnost barev, kvalitu tisku a především vše ke spokojenosti našeho zákazníka.

potisk-tasek-sitotiskem